ייפוי כח

בעולם התמ"א 38 פועלות חברות רבות, אך רק חלק קטן מהן עסק אי פעם בבנייה בפועל.
הסכנה בהתקשרות עם חברה לא מנוסה שגם אינה בקיאה בתחומי המשפט, המיסוי והרישוי – עצומה.
ברחבי הארץ קיימים פרויקטים רבים שלא מצליחים לקבל את האישורים הנכונים מהרשויות, בעלי דירות שקיבלו הבטחות שאינן ניתנות למימוש וקבלנים שקרסו. המסקנה ברורה: לפרויקט תמ"א 38, צריך לבחור בשותף המתמחה בתחום התמ"א 38,
בעל ניסיון מוכח בענף הנדל"ן והכשרה מתאימה לחיזוק מבנים.

למה לבחור בנו?
כי אנחנו הפרטנר המושלם עבורכם לפרויקט תמ"א 38!
בין אם תמשיכו להתגורר בבניין בזמן שנשפצו, ובין אם נדאג לכם למגורים חלופיים במהלך בניית הבניין החדש- אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.
בזכות הניסיון, האמינות, האנושיות והאיתנות הפיננסית- אנו מבטיחים ומקיימים להוציא אל הפועל את הפרויקט שלכם בצורה הטובה והאיכותית ביותר, תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים ומינימום הפרעה בשיגרת חייכם השוטפת. 

הסכמת הדיירים וייפוי כוח
לאחר שביצענו בדיקת היתכנות הנדסית/קונסטרוקטיבית וכלכלית, עלינו לקבל מכם דיירי הבניין הסכמה עקרונית לביצוע תמ"א 38.
על פי החוק והפסיקה, לביצוע תמ"א 38 נדרשת הסכמה של 67% מבעלי הדירות בבניין, ולביצוע תמ"א 38 עפ"י תיקון 2 (הריסת המבנה ובניית חדש במקומו), נדרשת הסכמה של 80%. כדי לגבש תהליך עבודה נעים, יעיל ומהיר אנחנו באבן דרך בוחרים אך ורק פרויקטים שבהם רוב בעלי הדירות מביעים מראש את הסכמתם להצטרף לפרויקט, או פרויקטים שמניסיוננו, ניתן יהיה לגייס את כל בעלי הדירות לתמיכה מלאה בתהליך, ללא עיכובים רבים מדי.

ייפוי הכוח עליו חותמים הדיירים, מקנה לנו את היכולת לתכנן את הפרויקט ולהגישו לעירייה, וכן לצורך כל פעולה שתידרש לביצוע הוראות הסכם ההתקשרות בין הדיירים לבין היזם.