פרויקט האמוראים 12 / הסבוראים 5 תל אביב

הפרויקט  תוכנן ע"י האדריכלים אתגר-נול.
פרויקט האמוראים 12/הסבוראים 5 בנווה אביבים, הינו ייחודי באיכותו ועיצובו ומספק לדייריו חווית מגורים ייחודית.
הפרויקט ממוקם בשכונת נווה אביבים, בנקודת החיבור בין הרחובות האמוראים והסבוראים, ומבטיח חזית ונוף פתוחים, קירבה אסטרטגית לכלל מוקדי הפנאי בעיר, השכונה המבוקשת ביותר ע"י משפחות ברמת אביב. תוכלו להנות מאיכות חיים שלווים שקטים וירוקים ולהנות מכל העולמות שהעיר מציעה, שילוב של תשתיות חינוך מהרמה הגבוהה ביותר הכוללות בתי ספר, גני ילדים, תנועות נוער, קרבה לגינות עירוניות, קניון רמת אביב.

עיצובם של הבניינים מיוחד ומוביל תפיסת עיצוב על ודגש על פונקציונליות תכנונית להכנסת אור טבעי וזרימת אוויר מירבית, תכנון גינה ענקית לשימוש הדיירים. העיצוב בא לידי ביטוי בכל היבט, מהמעטפת החיצונית של הבניין ועד לאחרון הפרטים בדירה.
בפרויקט היוקרתי בן שני המבנים, יוקמו 70 דירות בנות 4,5,6 חדרים וכן דירות גג ודופלקס גן, המתפרשות על פני 10 קומות. כל דירה נהנית מחנייה פרטית, מחסן ומפרטpremium בסטנדרט יוצא-הדופן המאפיין את רפרטואר הפרויקטים של אבן דרך. תמהיל הדירות המיוחד ופיתוח הגינה הענקית יוצרת חווית מגורים אורבנית יחודית. הבניין כולל חניות אופניים ועגלות, לוביים מעוצבים, הבנייה הירוקה בפרויקט מבטיחה לשפר את רמת החיים של דייריו, בחסכון ישיר של אנרגיה, בידוד טרמי ואקוסטי היוצרת חווית מגורים איכותית ויוקרתית. המקום המושלם להקים משפחה ולגדל ילדים.

אתגר נול אדריכלים מהמשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בישראל תכננו את הפרויקט בגישתם הבלתי מתפשרת ויישמו הטמעת טכנולוגיות מתקדמות ותכנון מדוייק ביותר, תוך התאמה לסביבה והקפדה על עיצוב על זמני. הבניין ייחודי בנוף ומוביל תפיסת 'עיצוב על' השמה דגש על פונקציונליות תכנונית להכנסת אור טבעי וזרימת אוויר מירבית ועיצובו הייחודי בא לידי ביטוי בכל היבט, מהמעטפת החיצונית של הבניין ועד לאחרון הפרטים בדירות.

לפרטים נוספים על הפרויקט, השאירו פרטיכם: