פרויקט האמוראים 12 / הסבוראים 5 תל אביב

הפרויקט  תוכנן ע"י האדריכלים אתגר-נול.
רחוב האמוראים 12/הסבוראים 5 הינו מיקום נחשק הממוקם ברמת אביב, תוכלו להינות מאיכות חיים שלווים שקטים וירוקים ולהנות מכל העולמות שהעיר מציעה,
תחבורה מגוונת, קרבה לקניון רמת אביב ולמוקדי בילוי ופנאי, ספורט ונפש, הבנין פונה מערבה ועם נוף לים.
עיצובו של הבניין מיוחד ומוביל תפיסת עיצוב על ודגש על פונקציונליות תכנונית להכנסת אור טבעי וזרימת אוויר מירבית, העצוב בא לידי ביטוי בכל היבט, מהמעטפת החיצונית של הבניין ועד לאחרון הפרטים בדירה.
בפרויקט היוקרתי 70 דירות בנות 2,4,5,6 חדרים וכן דירות גג וגן. המתפרשות על פני 10 קומות. כל דירה נהנית מחנייה פרטית, מחסן ומפרט premium בסטנדרט יוצא-הדופן המאפיין את רפרטואר הפרויקטים של אבן דרך. תמהיל הדירות המיוחד ופיתוח הגינה יוצרת חווית מגורים אורבנית. הבניין כולל חניות אופניים ועגלות וכן מועדון דיירים, הבנייה הירוקה בפרויקט מבטיחה לשפר את רמת החיים של דייריו, בחסכון ישיר של אנרגיה, בידוד טרמי ואקוסטי היוצרת חווית מגורים איכותית ויוקרתית.
רחוב האמוראים/הסבוראים הינו מיקום נחשק הממוקם ברמת אביב, תוכלו להינות מאיכות חיים שלווים שקטים וירוקים ולהנות מכל העולמות שהעיר מציעה, תחבורה מגוונת, קרבה לקניון רמת אביב ולמוקדי בילוי ופנאי, ספורט ונפש, הבנין פונה מערבה ועם נוף לים.
 

לפרטים נוספים על הפרויקט, השאירו פרטיכם: